Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fürkésző

    tag

    válasz ronin79 #5134 üzenetére

    A Nots in Notch alkalmazás frissült a Play Áruházból a 2.0.1565-ös verzióra, aminek következtében egyáltalán nem jelennek meg benne az értesítési ikonok (vagy csak nem látszanak). Szerettem volna visszatenni (a friss verzió eltávolítása után) az előző verziót, ami még működött: 2.0.1462. "Az alkalmazás nincs telepítve" üzenetet kaptam. Olvastam itt a fórumon, hogy Total Commanderrel előfordul MIUI 11 alatt ez a hiba, de a gyári Fájlkezelő (a legfrissebb van fent V1-191031) megoldja. Hát nálam az sem. Az is ugyanezt a hibát adja. A Nots... legfrissebb verzióját sem sikerült ezután APK-ból visszarakni (csak Play Áruházból).
    Néhány szúrópróba-szerű próbálkozás (pl. SplenDO Feladatkezelő v3.126) után kérdeztem itt.

    (MIUI E-MAIL-ből az APK Mirror-on fentlévő legfrissebb verzió van fent: MIUI Mail MIUI_V11_EMAIL_20191024_b3. Szerencsére még MIUI 11-re frissítés előtt feltettem. Itt a további frissítési lehetőség miatt aggódom.)

    Muszájna meggyújtani a tüzet. / Tilosna meggyújtani a tüzet. Ugye, milyen idegenül hangzik? Ne erőszakoljuk meg szép magyar nyelvünket! Használjuk a régóta bevált "NEM LENNE SZABAD", "NEM LETT VOLNA SZABAD" fordulatot!

Új hozzászólás Aktív témák