Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz Spec #2082 üzenetére

    Amikor megtapasztaltam, hogy nem a fólia (jobb lett volna, maradni abban a hitben), akkor eleve úgy írtam a témában az első hozzászólást, miszerint ez nekem egy csalódás, egy esztétikai hiba, és kikértem a véleményeket is.

    Nem a hiba elviselhetetlensége miatt akartam garanciáztatni, hanem azért mert egyfelől meggyőződésem, hogy ezt - ráadásul simán - ki kellett volna bírnia, másfelől meg nem szeretem ha hibás eszköz van nálam.

    De mondom, ez a maximalizmusomnak is köszönhető, mert egyébként tényleg nem zavart maga a hiba annyira, mert csak bizonyos szögből, bizonyos színeknél vehető észre... de úgy voltam vele, ha már garanciális és egyébként is olyan dolognál jött elő, amit minden másik telefonom elviselt, akkor nem én hibáztam.

    Megjegyzem, ha a mobilok nem bírnák ezt ki, akkor nem gyártanának rollerekhez is okostelefontartókat, mert a lesérült telefonok miatt nem lenne rá kereslet... A Xiaomi MI A2-es telefonom is bírta az előző telefontartómat (egészen a bukásig, amikor összetört :D ), sőt egy Logilink -et is.

    A Galaxy A50 pedig elfogyasztott:
    1. db KLS Navigator-t
    1. db LogiLink AA0120
    végül egy HOCO CA73-at is túlélt, ez utóbbi volt az amit a MI 11 Lite 5G már nem...

    Nyilván ha tudom, hogy mi a helyzet, akkor nem veszek rá új fóliát, és nem küldöm el a TMX-nek sem... Ahogyan már most nem is fogom, mert egyfelől felesleges lenne, másfelől nem adom meg nekik azt az örömet, hogy én itt napokig várok a készülékre , aztán meg visszakapom megint úgy ahogy elment, azzal a különbséggel, hogy még szét is szedik, majd küldenek mellé egy újabb jegyzőkönyvet, csak azzal, hogy nem javították mert...

    Viszont a Factory resetes fétisüket legalább megtarthatták volna maguknak. Azt is kétlem, hogy nem látták ezt a dolgot, ha úgy megnézték, ahogyan írják.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák