Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz vagyula #327 üzenetére

    Meg persze a HTC mellett van 2-3 sharp telefon 4,5-ös fullhd-vel és 0 kávával. Picit érdekes kontraszt azért, nekem a nagykávás telefonoknál mindig az jut eszembe, hogy mennyivel kevesebbet tervezhettek rajta, mint amelyiknél megoldották a kis kávát. Valahogy az is érdekes, hogy ha fél éve bejelentették, és eddig is qualcommal dolgoztak, akkor mire fel vannak a hibák? 6 hónap több mint elég kellene legyen, de az s800ab-t a prototípusban is már biztos legalább 4 hónapja beszerelhették. Remélem ez nem azt jelenti, hogy mostantól lefelé fog irányulni a minősége a xiaomi termékeknek. :)

    Ez persze nem azt jelenti, hogy a xiaomi trágya, én 100% azt venném, ha korábban lennénk legalább 4 hónappal. (fél éve jelentették már be, és még mindig a 64gb-osra várnak sokan.)

    Én hamár itt tartok mindenesetre vagy kivárom az m3s-t, vagy a hivatalos árusítást, ha komolyan gondolják, és nem kell őszig várni mire megkaphatok egyet.

    Amúgy lenne egy kérdésem, és köszönöm ha válaszolsz rá: Nem érződik kicsit szűkösnek az a 2 gb ram? Csak mert egy ekkora rendszer mégiscsak igényli a memóriát. Persze gondolom nincs probléma átlag használatban, de félek, hogy hamar elavulna.

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák