Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hevizms

    addikt

    válasz Dominó85 #6694 üzenetére

    Na oké és akkor mit csináljak?Nem lóghat a teló állandóan a töltőn :W
    Pont azért vettem a bölcsőt meg a pótakkut hogy ne kelljen a telónak lógni a töltőn.
    Mindegy lényegtelen.már az elejétől mondtam hogy ez akkuügyileg szar az egész.
    Amik eddig voltak telóim,mind közül ez a legszarabb akksi ügyben.
    Mielőtt megvettem ezt a telót már akkor féltem egy kicsit az akkutól,nemhiába kérdezgettem egyfolytában itt a fórumon is hogy mit bír,mert már akkor keveselltem.Meg gyanús volt hogy még egy telefon esetében nem láttam ekkora keresletet powerbank ügyileg :)
    Be is jött a jóslatom.
    Tudom majd most jönnek a hsz-ek a 3 napos akkuhasználatról,de az engem nem vigasztal :(

    Mielőtt nekem esne bárki,most is azt mondom hogy ezt leszámitva iszonyatosan jó telónak tartom,a GPS az MTK telefonok közt talán a legjobb(ha nem az),ezt mi sem bizonyitja jobban,hogy unokaöcsémet BP-en furikáztattam haza,ment a GPS és ájuldozott hogy milyen fasza,az ő THL5000-e meg sem közeliti.Ezt ő mondta nem én állitottam. :)
    Kamerája megint csak kieelkedő szerintem ebben az árkategóriában,szóval sajnálok tőle megválni,de úgy érzem egyre jobban purcannak ki az akkuk és előbb utóbb kénytelen leszek cserélni :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák