Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz wwenigma #27 üzenetére

    Miből veszed, hogy dolgozok? :DDD

    Komolyra fordítva: én nem hiszek abban, hogy az amúgy is kudarcot valló rendszer, felfogás - ami most van ugye - szigorításával el lehet bármit is érni. 14 év a büntethető határ. Ha 10-re csökkentjük mi változik? A korhatár. A rendszer marad. Az a rendszer, ami már most is kudarcot vall....

    Már párszor kifejtettem, hogy a "cigány kérdés" - már ha egyáltalán van ilyen - nem oldható meg erőszakkal. Még több erőszakkal. Esetleg burkolt, fedett erőszakkal. Én egyedül azt tudom elképzelni, hogy ha nem lehet integrálni a társadalomba őket, és megszabadulni sem lehet, akkor oldják/juk meg a dolgot az ő társadalmukon belül. Például: hivatásos vajdák rendszere. Régen volt ilyen és jól működött. Akkor? Persze ehhez kellene normális cigány önkormányzat, nem a nagy pártok zsoldját élvező...

    Amúgy meg nem kell nekem esni, mert máshogy gondolom a dolgot. Most jönnek azok a hszek, hogy gyere ide lakni és itt nézd meg... :DD
    Indulatból <-> érvelni amúgy sem lehet...

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák