Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReJim

    őstag

    2. --> így fegyver kerül a 65éves, mackós felépítésű, fröccs szagú "biztonsági" őr bácsika oldalára, így tőle könnyen el tudja venni a támadó (főleg ha 30ad magával van). így már általános iskolákban kezdődik az öldöklés, lövöldözés, stb.

    egy rendőr, katona más téma, őt megtanítják önvédelemre, de egy biztonságiőrnek nem sok mindent tanítanak meg, tisztelet a kivételnek. normális biztonsági őrt még nem láttam.

    6. ---> xy május 21-én született... nem év vesztes. az iskola június 13-án ér véget. mivel 3 héttel az iskola befejezése eljött betölti, egyből internátus. és még akkor nem beszéltünk az évveszteségről. meg arról, hogy ha valaki egy baleset, betegség miatt 2-3 hónapot hiányzik, és nem megy osztályozó vizsgára (ki akarna 11-12 évesen egy évnyi anyagot megtanulni hetek alatt?!?! ez nem főiskola), az csúszik egy évet. tehát van aki 15 elmúlt amikor elvégzi az általánost. és még egyszer sem bukott, csak évet ismételt!!

    szerintem a fele hülyeség. a pontok próbálják kifordítani, módosítani, ezt az egész sz*r rendszert. gyökereitől rosszak az állami szervek felépítései. egy szóval jellemezhető: demokrácia. amennyiben diktatúra vagy királyság (komoly) volna, jobbak lennének az életkörülmények. nem lenne tüntetés (mert azoknak másnap bitófa), nem lenne sok csaló (azok is kínpadra kerülnének), nem volna annyi lopás (kéz levágása)....
    és miért ne lenne jó? ha nem tesz az ember rosszat nem kell félni semmitől. esetleg a hatalmas adóktól. de szerintem az most is megvan.

    várom, hogy a következő népszavazáson ez legyen a kérdés:

    Egyetért ön azzal, hogy megszűnjön a demokrácia?
    o Igen - o Nem

    [ Szerkesztve ]

    </end.?>

Új hozzászólás Aktív témák