Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • killerjohn

    addikt

    válasz Pikari #30 üzenetére

    neked elment az eszed :DDDDD ezen már csak röhögni tudok. ember...
    szerintem még az órarend tervező részét sem tudnád megcsinálni 2 hét alatt :)
    És a generálót? ha megcsinálod, megveszem. Két milla. Eskü. Most.
    Kb 700 szabály van, ami szerint valaki valakinek valamit valamikor taníthat.

    Tudod te milyen szabályok vannak a közoktatásban? Öcsém, mert nálad "osztaly", "tanulo", meg "join_tanulo_osztaly" tábla egy iskola... :DDDDD kész, azóta röhögök hogy elolvastam amit írtál :D

  • Arhquis

    aktív tag

    válasz Pikari #30 üzenetére

    Szerintem ezt a gondolatmenetedet már ne eröltesd tovább. Azért mert 5-szörösére fog nőni az ország lakossága, még ugyanúgy elég lesz az a 6 mag. Főleg, hogy szokták a db-ket mentegetni is, és az adatokat memóriában, és nem cache-ben mentik a dbserverek feldolgozásra. :)

    Továbbá le a kalappal azelőtt, hogy ilyen komoly progit írtál. De mint te is mondtad, sosem volt tapasztalatod nagy rendszerekkel. A fejlesztési idő leosztásából következően egyszemélyes fejlesztőcég az, amiben te ténykedtél eddig. Megkockáztatom még tanuló vagy. Rossz hírem van, rengeteg időbe telik egy project elkészítése, főleg ha belevesszük az előmunkálatokat, a kollegák összedolgozásából fakadó problémákat, hibák felderítését/kijavítását, és természetesen a biztonságot.

    Egy alap appot én is megírok neked egy hét, de megkockáztatom egy délután is, csilli villi GUI-val ráadásul. De mint killerjohn is írta, ők nem a sarki hentesnek írtak raktár rendszert. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák