Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wortz

    tag

    Na majd ha lesz olyan óra, amint Windows 10 fog futni, ÉS wireless lehet hozzá monitort, perifériákat (pendriver, bill, egér) valamint kibírja 2-3 napig egy töltéssel, akkor én is veszek okosórát. Addig nem sok értelmét látom.

    Amúgy azért a videó (és az ötlet) nagyon király. :):)

    Mondjuk az "out of memory" visszahoz pár régi "szép" (legalábbis az idő által megszépített) emléket.
    Valahol a sok any**ás közepette volt ennek is némi romantikája. :)

    [ Szerkesztve ]

  • wortz

    tag

    Nagyon nem sikerült felfogni, hogy miről beszélek. Amíg óra, addig legyen csak rajta valami primitív, a minimál igényeket kiszolgáló GUI, de ha monitor, és egyéb perifériák közelébe kerülök (Pl munkahely, vagy otthon) akkor meg legyen egy komplett PC. Nekem kb. csak így lenne vonzó egy okosóra, arra rohadtul nem vagyok kíváncsi, hogy csipog, ha jött SMS.

    Szerk: Amúgy ezt a RAM-ot én sem értem. Én anno Win 98-on kezdtem az itthoni PC-s pályafutásom (persze előtte már volt szerencsém 95-höz is és még régebbi cuccokhoz is), és abban a gépben 64 Mb RAM volt. Emlékeszem 2000 környékén, mikor gép bővítés volt 90.000 rugóért vettünk bele 128 Mega RAM-ot. Pont a legrosszabbkor, akkor dőlt össze valami RAM gyárt japánban vagy hol, s az egekbe szöktek az árak (Kb. mint az árvíz meg a HDD árak). No de a lényeg, még a 64 Mb-n is tök jól elvolt a W98. Akkor a 95-nek miért kevés 512?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák