Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-ZeRo

    nagyúr

    Akkor egy kicsit álljunk meg. Azért mert sok embernek nem úgy működik, ahogy szeretné, vagy netán valami hibába ütközött a rendszer, attól nem sz@r, csak még nincs kész teljesen.
    Amint látjátok ez egy béta változat, ami bemutatja, hogy kb ilyen lesz a végleges, a hibákat javítják még. Akkor miért várjátok el, hogy minden jól menjen?!?!?
    Könyörgöm, senki nem mondta hogy mindenkinek kötelező feltenni. Aki meg felrakta elméletben tisztában kellene lennie, hogy ez nem egy végleges verzió, szóval hibák vannak benne. Nálam is van hiba, még sem fikázom, hogy ez egy fos, meg nem jó meg így meg úgy.
    Ha az rtm kiadásban is benne lesz a hiba, akkor lehet zúgolódni. De akkor is csak annyit kellene tenni, hogy a hibát jelenti az ms-nek, mert ők javítják. Én is az elmúlt 3 napban nyomtam a feedbacke-ket hogy mik a hibák, miket javítsanak, hogy a végleges verzióban ne legyen ilyen. Ennyi.
    Összességében jobb mint a 7, mert gyorsabb boot idő, jobb ram kezelés, kevesebbet tölt a gép, az office 2010 meg gyorsabb mint 7 alatt. És még sorolhatnám mik jobbak még.

    Peace

    (#32) Black Dragon:
    Nem egész 3 nap alatt megszoktam úgy, hogy 7 meg xp alatt kihúzom oldalra az egeret hogy legyen start menüm. Persze ez én vagyok.
    Akinek meg nem tetszik, szokja meg, vagy menjen vissza xp/vista/7-re.
    Tudtuk hogy mit kapunk a tabletek miatt. Ez van, ezt kell szeretni.
    Úgy is az rtm változatban lesz egymillió kis program, amivel a metrót kinyírják.
    Nem kell fosni.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Új hozzászólás Aktív témák