Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz icemad #394 üzenetére

    Gratula! :R
    Külön weboldal kell, hogy megfelelő driverek legyenek meg slimdrivers és 2 hetente le kell futtatni az asztalon lévő ikont! :D Ezzel szemben egy Mint Cinnamon (egy példa) felrakja magának telepítéskor a drivereket és ha olyan gépre rakod, amit más használ, nagymama modjuk, akkor beállítod a Frissítéskezelőben x időre automatikus frissítésre.

    Szóval a windows sem bonyolultabb.

    De már az is érdekes, hogy már ott tartunk, hogy Windowson sem bunyolultabb, mint desktop Linuxon! Eddig mindig azt olvastam, hogy Linuxon mennyivel bonyolultabb minden. ;]

    Nem ismerem a WInx-et, de korán reggel majdnem elsírtam magam, amikor olvastam hogyan oldod meg egyszerűn a dolgokat! :N Tegyük hozzá, hogy ezeket a módszereket is ismerni kell, hogy alkalmazhasd, ezt meg Linuxnál mindig a bonyolultság számlájára írják.

    Egyébként meg akinek bejön a Win, mert annyira szuper, használja egészséggel, én totál IT laikusként elvagyok az asztali Linux-szal is. Mint azok is, akiknek a gépére ezt telepítettem az utóbbi 5 évben, bár volt ezekhez a gépekhez is jogtiszta licens, azóta sem igényelték rá a Wint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák