Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz weberzolee #16 üzenetére

    Miért, szerinted mindenki jelent minden hibát, amit tapasztal?
    Ilyen alapon pl. a Windows 10 fórumok világrekordot döntenének nézettségben. :D

    Én se szoktam minden hibát jelezni XY helyen. Max. rákeresek, gugli kidob 1-2 oldalt, ahol páran panaszkodnak, aztán el is könyveltem, hogy "oké, nem egyedi hiba".

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz .Szaki. #56 üzenetére

    "Az pedig tényleg a becsületére szóljon az Apple-nek, hogy bármi probléma felmerül, azt tényleg rekordsebességgel orvosolják egy frissítéssel és az esetek döntő többségében ezek a hibák ténylegesen megoldódnak."

    Most vagy 10 percig agyaltam, de nem tudnék olyan telefont mondani a zöld oldalon (nyilván flagship kategóriában), amivel ennyi gond lett volna, és még közel 1 év után is reszelgetni kellett, mert ez-az beszart, vagy nem volt jó rajta.
    Egyedi, ilyen-olyan hibák nyilván mindig vannak bármelyik rendszer esetén, de ennyi rendszerszintű bénázást tényleg nem tudok még egyet mondani. :D
    Az S8+-om konkrétan egyetlen egy oreo frissítést kapott. Azt is akkor, amikor kijött rá a rendszer (volt persze több biztonsági frissítés azóta, csak valamiért a Telenor szarik erre a telefonra. Párom S7 Edge-e több update-et kap, mint ez. :D ).
    Az ég világon semmi gebasz nincs a telefonnal.
    Az iOS-t meg 9 hónapja tákolgatják, mert szinte mindig van valami, ami nem jó...

    (#57) KengelRoland:

    "Csak azért kárörvendünk, pontosabban én, mert túlmisztifikáljátok az ájoeszt. Ha valóban úgy tennétek, hogy "Mi csak használjuk, mert ez tetszik", akkor senki nem szólna hozzátok, vagy a telefonotok topicjába. De jelenleg az a helyzet, hogy el vagytok szállva magatoktól, érthetetlen okból."

    Ennyire azért nem általánosítanék. Ha ignorálod Tacsi, Parallaxis, Weberzolee, Tibee, meg pár hasonló egyén kommentjét, akkor rá fogsz jönni, hogy csak a hangosabbik fele ilyen az Apple usereknek. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Blizzardking #69 üzenetére

    "Ez pl, amit deka10 linkelt, a legszofisztikáltabbak közül való, és teljesen rávilágít arra, hogy valóban a használhatóság és a stabilitás miatt veszik az almákat."

    P20-nál mondjuk kivételesen igaza volt, mert az tényleg egy szánalmas klón, ahol az ég világon semmi haszna a notch-nak, csak "hasonlítsuk mááá' az almára" :D

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz weberzolee #76 üzenetére

    A fenti, rád is vonatkozó szösszenetet annyival még kiegészíteném, hogy olyan ember kommentjeivel meg abszolút felesleges foglalkozni, aki azt sem fogja fel, mit olvas. :DDD
    Ezzel a monológgal megint sikerült maradandó agykárosodást okoznod. :D

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz weberzolee #76 üzenetére

    "Tehát most azt mondod, hogy az összes eddigi bug az IOS 11-ben általános volt? Mert ha hiszed ha nem (de gondolom nem) nekem egyik hiba sem jelentkezett. Nyilván elfogult vagyok."

    Igazad van, volt kb.4 ember, akiknél soha egyetlen hiba nem jelentkezett, és kezdetektől fogva tökéletesen működött az iOS 11. Kitalálod, hogy ki az a 4 ember?

    "Inkább mondjuk úgy, hogy neked nincs vele gondod. Ha jól emléxem pont egy bug miatt állt le a frissítés kiadása is."

    Amit kb. pár nap alatt orvosoltak is. Viszont azóta mi a gond vele?

    "Micsoda hátrány, hogy 1-2 héten belül minden olyan hibát igyexik kijavítani"

    Ez is egy nézőpont, viszont nálam nem épp a pozitívumok közé tartozik az, hogy egy 9 hónapja kiadott
    rendszert még mindig foltozni kell, mert újabbnál újabb hülyeségek jönnek elő rajta. De ha ezt jelenti a híres Apple minőség, akkor rendben van.

    "Ez által én vagyok a hangos fanatikus. Te bejössz ide az S8+ -oddal, betrollkodsz hogy szar és te nevezed magad békés fórumozónak és lehurrogsz mindenkit aki nem Androidot használ és esetleg megvédi az IOS -t."

    Senkit nem hurrogtam le.
    Vagy aki nem iPhone-t használ, és úgy formál véleményt a #csodastabilmegbízható rendszerről, az csak troll lehet?
    Az gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy esetleg okkal nem használok iPhone-t.
    Arról meg nem tehetek, ha minden egyes alkalommal 300-ra ugrik a vérnyomásod, ha valaki rosszat mer mondani a szeretett rágott almádról. Páran jobban véditek, mint a részvényesek. :D

    "Ez számodra úgy látom pozitívum, hiszen teljes mértékben elégedett vagy. És még én vagyok elfogult."

    Ezt most nem igazán értem. Vernem kellene az asztalt, hogy miért az első frissítéstől frankó a telefon, és miért nem csak a 22. után? :DDD
    Vagy Apple mércével már az az etalon, hogy amit nem totál bugosan adnak ki, az nem is jó?
    Tényleg nem értem, mi ebben a negatívum...

    (#82) KengelRoland:

    Elsőre kb. ezt akartam írni, de a fentiek tükrében nem sok értelmét láttam. :D

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz kovbandi82 #102 üzenetére

    Nem létfontosságú ezekbe sem a 6-8GB ram, csak ugye mindig több kell, hogy lehessen valamit mondani, miért jobb, mint a régi.
    Bőségesen elég a 4GB normál használat mellett.
    Nyilván van olyan felhasználás, ahova kevés, de az ilyen hardcore userek panaszkodtak már az iPhone 3GB-jára is. :D
    A beragadó google hülyeségekkel S7 Edge-en, S8+-on mondjuk még nem találkoztam, pedig az egyik 1,5 éves, a másik meg 1. Utoljára nálam ezt a Sony csinálta még 6.0 alatt, de az tényleg folyamatosan.

    Azt nem is mondta senki, hogy addig frissülnek az androidos telók, mint az iPhone-ok, viszont nem is nagyon használják őket 4-5 évig.
    2-3 évig naprakész rendszered van, ennyi idő alatt meg az emberek 90%-a úgyis lecseréli.

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz kovbandi82 #105 üzenetére

    "Feleségem az S6- ot azért cserélte le, mert kezdett akadni, nem nyújtotta azt a felhasználói élményt, amit szeretett volna."

    Régebbi samukkal nincs tapasztalatom. S7 óta van samsung a családban.
    Eddig viszont kellemes meglepetést okozott csak. Épp ma kérdeztem meg az S7 Edge fórumban, hogy tényleg gyorsabb lett e az oreo-tól a telefon, mert asszonynak kikerekedtek a szemei frissítés után. :D
    De írták mások is, hogy tényleg jobb lett.

    "De az a telefon is odakerül valakihez. A másodvonalbeli userek le vannak tojva?"

    Ez meg egyéni preferencia. Ha mindenképp a legújabb rendszer kell valakinek 4-5 évig, akkor vegyen iPhone-t.
    Én nem igazán látom hátrányát a 2-3 éves frissítési időnek.
    Appok nem követelik meg az új rendszert, nagy újítások meg androidra sem nagyon jönnek már.
    Fiam telóján a mai napig marshmallow van, de egyszer sem panaszkodott, hogy nem megy valami.

    "Ez is szempont és indikolhatja a felárat."

    Szempont az persze, hogy lehet, de ezért szerintem nem kérnek felárat.
    iX-et leszámítva egyik telójuk sem drágább, mint a konkurencia.
    Sőt, szerintem a Note 9 kb. majdnem be is fogja árban a tízest. :D

    [ Szerkesztve ]

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz Blizzardking #108 üzenetére

    Direkt nem említettem a custom rom-okat, mert sokan vannak, akik nem szeretnek ilyesmivel szórakozni.
    De nyilván ez is egy járható út, és kb. meg is van a 4-5 éves "támogatás". :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák