Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steven

    addikt

    Nekem azóta van ilyenem mióta megjelent. Van rajta fólia mindenki benézi az karcolódik nem a készülék. Én igoval használom, annak is vannak bugjai. Engem a sygicbe ami legjobban zavar, hogy legtöbbet külföldön Horvátországban voltam motorral , kocsival és ott a térkép lefedettség 60% , kb ahol használtam ott semmilyen utat nem ismer hurrá ;] (évek óta sajnos)

    Véleményem , a külső szerintem gagyi műanyagból van , már amit a kinézetre értem persze ez szubjektív.
    Felszerelése sport motorra nem lehet oda külön konzolt kell ki találni. Nekem jó a fazer 1000 re simán van helyem. Láthatóságról annyit , hogy szerintem a kontrasztal van a legnagyobb gond nem a fényerővel, max fényerőn már minden szürke és fehér, színek elhalványulnak. Sebességével nincs gondom nem a G3 as telefonom hoz hasonlítom hanem a navikhoz , ahhoz képest jó.

    Összességében aki túrázik ajánlom mert a kinézetét leszarom felrakod stabil (márha van hova rakni) jó progival faszán működik, szerintem jól látható összességében . Akinek van intercomja össze lehet párosítani és amúgy is hallani kell nem látni merre mész ... nyilván az utat figyeled ... motoron külön érvényes ez a szabály mivel arra mész amerre nézel... vízálló porálló és legfőképp olcsó...Amire nekem kell navigálásra tökéletesen alkalmas ... :R pontossága meg nagyban függ a térképtől ... mielőtt elindulsz érdeklődj a szoftver gyártó oldalán mekkora a térkép lefedettség...

    lefedettség sygic

    [ Szerkesztve ]

    Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

Új hozzászólás Aktív témák