Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cserkegomba

    újonc

    Szasztok! Keresek egy helyet, ahol árajánlattal tudnak válaszolni arra, hogy hol tudom leszervizelni a wayteq-60w olvasómat. Soha nem merült még le, három éve használom, de három vagy négy nap is kell, mire feltöltődik, és egy hét után, ha olvasok vele, már félig van a töltés kijelző és kéri a töltést. Nem netezek vele, nem hallgatok zenét, csak olvasok. A másik nagy baj, a második gomb alól, a betűméret állítója nem reagál. Így végül is használhatatlan. Kérdezem a következőt is: egy általános ebook olvasó mennyi ideig szalonképes? Olyan lehet, mint egy telefon, hogy két éven belül el kell romolnia, mert a piacnak legyen vásárlója? Ha sokért javítják meg, inkább veszek egy kindle gépet. :O

    cserkei

  • cserkegomba

    újonc

    válasz dorika87 #1281 üzenetére

    Köszönöm a kimerítő és biztató választ. A Wayteq-60w könyvolvasó nekem is bejött, sokat olvasok vele, szeretem használni. Látszik már rajta a kopottság, karcos és kifakult a keret, a bőrtok szélei foszladoznak. Az aksi legyengült, a végét járja. A megadott link nagyon hasznos, de kissé elszomorít. Nem mondható drágának a munkaműveletek költségei, de mivel sok tételt kell megfizetni, összejön egy újnak az ára. A munkadíj 5.000 Ft, a gomb javítása 3.810 Ft, a frissítés 2.540 Ft, az akkumulátor 5.800 Ft, a posta, illetve futár költség oda és vissza 5.000 Ft, és így mindösszesen legalább 22.000 forintnál tartunk, ha nem derül még ki más, rejtett hiba.Ha már ennyit fizetni kell érte, akkor hozzáteszek inkább még húszezret, és veszek egy újat, másik típust kipróbálva, ami nem kopott, nem karcos, nem kell számítani rá, hogy előjön bármikor újabb hiba, kettő év garanciát kapok hozzá, stb. Ugye igazam van? Ezt meg elteszem emlékbe, vagy ejtem a kukába. :(( És ezután visszajutottunk oda, amit fentebb említettem, hogy három év a kihordási ideje olyan emberke számára, aki rendszeresen használja, nem csak otthon, hanem a mindennapi életben, minden körülmények között. Mint például én.

    [ Szerkesztve ]

    cserkei

Új hozzászólás Aktív témák