Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adam_

    senior tag

    válasz naot #14 üzenetére

    Lehet, hogy árad belőlem az idealizmus, a hibát meg javítottam. Én azért nem szerettem volna elrontani, vagy nem informálódni így felvételi előtt, ezért az alap volt természetesen, hogy nyílt napokra eljártam, azon az adott karon, szakon tanuló emberektől kérdezgettem dolgokat, hogy mégis milyen ott tanulni. Ezek alapján mérlegeltem magamban is, hogy mire is lennék képes, meg hogy mit kedvelek, és hát így döntöttem, ahogy. Aztán majd a jövőben elválik, hogy helyes volt-e vagy nem. :)

  • izriot

    tag

    válasz naot #14 üzenetére

    Nem értesz félre semmit, az első félév mindenhol rostálás, legalábbis amennyire én tudom. Nagy ívben szórják ki az embereket, mert az állami támogatásért felvesznek majd minden jelentkezőt, de ugyanazt a létszámot már szakirányokon nem tudják elhelyezni, mert kevés labor van. Nem véletlenül vagyunk 20-an modulon. És nem véletlenül mondják, hogy bekerülni a könnyebb, bent maradni a a nehezebb : ) Pár tanárra állítólag már rá kellett szólnia az intézetvezetőknek, hogy vegyen vissza kicsit, mert ilyen tempóban senki nem marad, lol.
    Így aztán a tanulók csupán csekély részének sikerült bukás nélkül minden tárgyat teljesítve zárnia az első vizsgaidőszakot. Az ösztöndíjlista top 10 valahogy úgy nézett ki, hogy 4db 4 feletti átlag, pár 3 feletti és aztán jöttek a kettesek és a baromisok 2 alatti.

Új hozzászólás Aktív témák