Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Z0C! #2303 üzenetére

    Csak beleolvastam a topikba, de én egy Samsung Galaxy Spica tulajdonosa vagyok... ezt az appot pedig pont azért töröltem, mert folyton megugrott a számlám a kéretlen telefonhívások által... ugyanis ez csak a képernyőt zárja le, a fizikai gombok működnek tovább...

    Mondanom sem kell, ha a zsebedben megnyomódik a hívás fogadás gomb, akkor beugrik a hívásnaplóba, ha megnyomod megint akkor a listán legutolsó helyen lévő embert azonnal újra tárcsázza. Ezt eljátszotta 8-9 alkalommal mire rájöttem, hogy a fizikai gombokat nem zárja le, csak a képernyőt sötétíti és alkalmaz egy Custom feloldót (én is az iPhone feloldója miatt raktam fel).

    Lehet ez azóta orvosolva lett, de kb 2 hónapja én pont emiatt töröltem és soha, semmi pénzért nem tenném vissza. Nem csak nekem volt kellemetlen, hanem szegény ismerőseimnek, vagy munkakapcsolataimnak akiket folyton visszahívtam és a nadrágom sercegését hallhatták...

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Tatyla #2298 üzenetére

    Sajna ezek a mobilok olcsóságuknál fogva nem kapnak olyan audiót, hogy felvegyék a versenyt egy közepes médialejátszóval, vagy zenelejátszóval. Még az én Samsung Galaxy Spicám is egy kuka ilyen téren (sajna túl finnyás vagyok hangminőség terén, van mellette egy Samsung P2 médialejátszóm, na az egy jó fülessel már tényleg bársonyosan és kellő határozottsággal suttog a fülembe).

    De a MixZing-et ajánlom én is... eddig nekem ennek az equalizere volt egyedül "hatásos", persze a nem létező hangminőséget ez sem pótolja, de lényegesen élvezhetőbbre lehet kalibrálni.

Új hozzászólás Aktív témák