Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    Ismerős történet. A legjobb mikor megcsinálom valaki gépét aztán egy hónap múlva mondja hogy szarul csináltam meg mert lassú meg fagy. Aztán mikor ránézek akkor látom hogy az egész gép tele van minden vacakkal. Egy rakás malware meg egy halom idióta program. Kamuvírusirtók, automatikusan induló marhaságok. A böngészők tele mindenféle toolbar-ral és reklámokkal.
    De persze vírusirtót és tűzfalat ne rakjak fel mivel folyton felugrál mikor valami káros be akar mászni. Neki az nem kell mert nem tudja kezelni.

    Aztán a nagy gépvásárló is én vagyok. Ha venni kell valami számtech cuccot akkor engem hív ez az illető. Természetesen mindenből csakis a legolcsóbb kell neki. Aztán meg a szememre veti hogy már megint milyen szart vetettem meg vele és, hogy legközelebb majd inkább ő vásárol. Hozzáteszem olykor havi háromszáz lepedőt ver el hülyeségekre. Azokra nem sajnálja a pénzt.

    Karácsonyra pl egy tabletet akart venni a gyerekének. Kinéztek (a feleségével együtt) valami 10e-s borzadályt. Mondtam nekik hogy inkább szánjanak rá többet ha nem akarnak vele szívni. Sikerült meggyőznöm őket és egy 23e-s prestigio-t vettünk végül ami ebben az árkategóriában az egyik legjobb vétel. Persze erre is jöttek a megjegyzések hogy nem az igazi. De persze a 10e-s szutyok jó lett volna amin még egy amőba is akad és kétpercenként lefagy.

    Az ilyen emberek menthetetlenek. Energiavámpírok. Elveszik a szabadidődet és még csak meg sem hálálják, hogy önzetlenül segítesz nekik.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz ViZion #18 üzenetére

    Valahogy fel nem fogom ép ésszel hogy ha valaki minden héten elver kb 30e-t étteremben az miért sajnál mondjuk 5-7e-t egy egérre mikor multiban fps-t nyomat.
    Meg általában igyekszik használt számítástechnikai cuccokat venni mert az még olcsóbb. Most is egy 5k-s 17 colos TN paneles "csodát" bámul. A tévéjét természetesen 180e-ért vette. Pedig a monitor előtt tölt el több időt.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz ViZion #20 üzenetére

    Lehet benne valami. De mégiscsak nevetséges hogy pont arra a dologra nem költenek amit a szinte a legtöbbet használnak. Inkább szenvednek vele, ha akad, lassú vagy meghibásodik.
    Nekem pl nincs tévém és nem is igazán vágyok rá. Ha lenne egy rakás pénzem amit nem tudnék semmi értelmesre költeni akkor vennék egyet, de addig minek? Hogy hetente egyszer bekacsoljam? Inkább veszek egy normális monitort ami előtt a szabadidőm java részét töltöm és egy normális gépet hogy minden flottul menjen.
    No mindegy. Megszoktam már hogy ne keressek ésszerűséget az emberek viselkedésében.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Új hozzászólás Aktív témák