Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16939776

    törölt tag

    Szerintem az generálta ezt a nagy félreértést hogy a H50-et rakták bele a promo anyagba. Szó se róla, az tényleg belépő szintű átmeneti megoldás.

    valaki írta hogy ez mutatja meg az átlagfelhasználónak hogy milyen jó dolog is a vízhűtés...

    Ez inkább ne adjon összehasonlítási alapot. :Y

    A user error pedig csak az esetek 50%-ára igaz, a többi meghibásodás a user nélkül is bekövetkezett volna ezeknél az egybe megoldásoknál...

    50 usd-s szökőkutat nem mernék belerakni még egy 100Usd-s gépbe sem. Egy normális, megbízható megoldás csak a processzorra 300-400usd. Valahol a kettő között kellene lennie a megoldásnak jó ár/érték aránnyal!

    Elég kevés user rendelkezik olyan tapasztalattal, szakértelemmel ami alkalmassá teszi egy vízhűtés beépítésére, biztonságos üzemeltetésére. Szerintem ez a nagyobb baj. Azután ha úszik a számítógép akkor biztos a vízhűtés volt a hibás, és nem az user felejtette el a tömítést beépíteni a fittig alá...

    Hogy egy kis on is legyen: kiábrándító hogy víz kell egy alapórajeles processzorhoz, ennyire ne legyen jó. Ha azért adják hogy lehessen tuningolni akkor meg el vannak tévelyedve.

    Szerintem vagy 1usd-vel olcsóbban gyártható mint a hagyományos léghűtő, és ezért látnak benne fantáziát. ;]

Új hozzászólás Aktív témák