Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    No én pot ezért szoktam az "árúkeresőn" rákeresni mindenre, amit venni akarok. Ott lehet mellé kommenteket írni, és ha valami nem ok, az egyből lejön. Pl. az egyik kollégám pont most akart venni egy 55-ös 4K- Samu TV-t 190-ért. Megnéztük az árúkeresőn, és lám vagy öten írták, hogy at alsó részén brutális a bevilágítás, ami főleg sötétben, meg széles sávú filmeknél ( alul-felül fekete csík ) jön ki brutálisan. Inkább egy LG lett, ugyan ezekkel a paraméterekkel 165-ért. Persze a magyar árúkeresőn nem nagyon van ilyen TV ( 1mill + ) , így vélemények sincsenek róla, de tehetősebb nyugati országok hasonló oldalain utána lehetne nézni. Meg én biztos nem vennék a legújabb generációt, mivel lehetnek típushibái, inkább az előzőt, amivel már vannak tapasztalatok.

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Pete55555 #48 üzenetére

    Ezzel az erővel, egy projectort is vehetne. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz b. #86 üzenetére

    Autós témába.
    Én 2000-ben vettem egy 1.4-es 3-as golfot, akkor 4 évesen 25000Km-el. 21 évesen adtam el tavaly 270000Km-el. Eredeti kuplung, eredeti féltengelyek, a motorjához soha sem volt nyúlva. Volt olyan, hogy elkezdett szólni a hidrotőke kicsit, gondoltam itt az ideje cserélni, hisz 200000 plusz van a motorba. Felhívtam az autószerelő haveromat, hogy mikor tudnám vinni hozzá hidrotőkéket cserélni. Azt mondta most maga ellen fog beszélni, de próbálkozzam meg először egy sima olajcserével. Láss csodát, az olajcsere után elhallgattak a hidrotőkék. :D Csak azért cseréltem le a kicsikémet, mert jött a második gyerek, és nem akartam kockáztatni ( se ABS, se lékzsák, se szervókórmány st. :D ). Egy 10 éves nyolc szelepes 1.6-os ( a híres 102 lovas kőmotor :D ) Skoda Octavia lett helyette. Hát a hírek szerint ez a típus sem egy nagy szervizigényes darab. :D

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák