Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bkercso

    nagyúr

    válasz blackydan #251 üzenetére

    ezt szintén nem lehet ráhúzni mindenkire és nem is elvárható
    Persze, hogy nem! A szabadság többet ér. :)

    Miért baj az, hogy Papa-Mama kicsit nagyobbat akar kapni kevesebbért?
    Elmondtam. :) Nem mondom, hogy soha nem használtam olyan szoftvert, amit csak később vettem meg :P , de ez ugyan az. Lopás. Nem azoké a haszon, akiké a szellemi termék.

    Lehet nézni praktikus oldalról (amit írsz), jogiról (miért nem pereskednek), és erkölcsiről.

    Egyébként nem gond az, hogy a szegény Kína kitör és fejlődik. Jobb a másolás, mintha karddal tenné. :)
    NYÁK-ot én is velük gyártatok már, és várhatóan a jövőben több mindent. Bár ez nem lopás.
    A Lego-koppintásokkal se lenne gond, hiszen azok a szabadalmak egy jó része már lejárt, amiket kihasználnak, de az építmények 1-1-es másolása remélem, azért még egy jó darabig idegenkedést vált ki errefelé sokakból!...

    Kb. mint mindenben csak sodródunk az árral.
    Ez azért nem álatalánosan igaz. Az ózonlyukat megoldottuk pl. Űrszemétre is van törekvés, ahogy a megújulóenergia kihasználására is. A fúziós reaktorba is öntjük a pénzt (persze, lehetne többet is...)

    [ Szerkesztve ]

    Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

  • Tikakukac

    titán

    válasz blackydan #251 üzenetére

    Ezért kérdeztem. Elég jól rálátok egy kisebb szeletére ennek a problémán belül. Ez megoldhatatlan kb.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák