Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #19617792 #152 üzenetére

    Miben is, h bár mind2-et használod, de inkább határozottan Linux fan vagy és, hogy Linuxot, annak használatát nehezebben szokják meg átlag userek :F Mert nem hiszem...én menjek fugázni, te meg mehetsz tákolni... :D
    A "többen" az kb. az IT-szakember, meg hozzáértő home user, aki IT iránt jobban érdeklődik, itt PH-n barangol, de az átlag user nem ilyen.
    És Win8/9 kapcsán legalább ott az asztal, ami 1-1-ben ugyanaz, ugyanaz a hozzáállás, használat van, mint a Win7-ben. +ez hozzáállás kérdése is nyilván (Linuxok esetén is), de újabb Windowsoknak legalább a használata és kezelése is jobbára ugyanaz. Míg ez egy Linuxról nem igazán mondható el.
    Fel akar telepíteni egy programot, letölti, elindítja a telepítő fájlt, ennyi. Linux alatt ez kevésbé fog menni, mert ott csomagkezelő, v terminál kell hozzá, v futtathatóvá kell tenni a fájlt, de jogosultság hiányában lehet nem fog menni....ez neked egyszerűbb, szerinted egy átlag user vesződni fog ezzel? :U
    + nem fog a user xy programoknak alternatívákat vadászni, ami vagy megfelel, v nem, fut a Wine-vel, v nem.
    Tudom keserű a szőlő, meg persze divat MS, Win8 , de már lassan Win9 fikázása is az lesz, de olyan dolgokat ne akarj erővel megmagyarázni, ami nem igaz. Mert, ha olyan könnyen kezelhető és felhasználóbarát lenne a LInux, akkor sok cég, hivatal, oktatási intézmény és home user is átállt volna rá, de mégsem teszik...

    Engem meg kár ilyen téren elővenned, mert én nem vetem meg a LInuxot, nekem tetszik, hajlandó vagyok tákolni, de átlag Win user nem ilyen és nem fogja. :N

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák