Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    Saját használatra eddig csak újat vettem mindig, de céges vásárlásként már több használt üzletit is vettünk olyan helyről, ahol rendes 27% Áfás számlát tudnak adni, van lehetőség garancia kiterjesztésre, egyből kérhettünk bele SSD-t és plusz RAM-ot és a géppel érkező jogtiszta Windows 7/10 licenc is sokat nyom. Kvázi mintha újat vennénk.

    Most azért egy bő 4 éve nem vettem már saját privát használatra notebookot, de ha vennék, akkor már én is használt üzletiben gondolkodnék.

    (#26) DeathAdder: "Viszont ilyen 100 ezer alatti notit ami áltában széthullik csak újan vennék."

    Miért vennél 100 ezer alatt új notit, amiben jó eséllyel van egy fos alsópolcos Celeron CPU, használhatatlanul kevés RAM és tejfölös pohárból van a gépház? Veszel egy használt üzletit, masszív merevített házzal, erős (nem ULV) i5-ös CPU-val, annyi RAM-al amennyivel szeretnéd, kiváló hűtéssel és szerelhetőséggel, SSD-vel és még egy eredeti Windows is belefér az árba. Alapból 6 hónap garancia jár, de kiterjesztheted. Ahol én vettem több céges gépet is, ott mondjuk felújítással nem foglalkoznak, de országos bolthálózatuk van és a laptopos piac egyik nagy szereplői, komoly szervizháttérrel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák