Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Malák

    aktív tag

    válasz troviko #20 üzenetére

    Én nem látom annyira borúsan, mint te!
    A C-t azért nagyon olcsón át lehet alakítani A-vá, szóval majd az egérre kell venni 1db átalakítót és máris nem kell többé ezzel vacakolni.

    Ezen leaglább egy kártyaolvasót hagytak, azt úgyis "drágább", mert nem csak át kell kötni a vezetékeket más alakra.

    Egyébként én is sokkal jobban örülnék neki, ha maradt volna a régi XPS portkiosztása, egész egyszerűen mert parktikusabb sokkal.
    Bár onnan az azért hiányzott (nekem) hogy a jobb oldalán is legyen egy Thunderbolt 3.0, így mindkét irányból lehetne tölteni és a rövid thunderbolt kábel se lenne gond.

    Illetve úgy gondolom, hogy a C-s USB(/TB3) még oké, de az sokkal nagyobb fájdalom, hogy nincs dedikált HDMI port, amit viszont nagyon sokan nagyon sokszor használnak. Arra meg olcsó átalakító sincs (jó, de, passzív c=dp->hdmi móddal, de azzal is van baj bőven)

    Hosszútávon mindenképp a C a jövő, csak itt is hagyni kellett volna mind a két oldalon 1-1 A-t és fennhagyni a HDMI-t. (esetleg egy mini DP 1.4 :D )
    Olyan finomságokról, mint 10Gbit ethernet már nem is álmodok, nehogy nedves reggel legyen belőle :B :D

Új hozzászólás Aktív témák