Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz dabadab #23 üzenetére

    Hát ezzel egyet is értek meg nem is. Ezt nyugaton tökéletesen igaznak érzem, látom érzem hogy ez történik. Ugyanakkor Magyarországra ezzel kapcsolatban annyi jut el hogy egyre több értéknöveltebb munkát kapunk, de olyan munkát ahol valójában építeni létrehozni dönteni lehetne felsőbb nyugati érdektől mentesen még nem nagyon láttam hogy áthoztak volna. Akkor értenék egyet ezzel ha tökéletes eloszlás lenne a munkakörök között és mondjuk egy DTAG Board managementbe nem csak német székhelyű ember ülne. De addig amíg a "betanítható" munkák 96%a Magyarországon van addig én mint egy gyarmatra gondolok, hiszen kb. pont ugyanaz történik mint 1-2 századdal régebben a föld más oldalán. Lokális vezetők mindig is kellenek, nekem is van 70 emberem szépe végrehajtatom velük amit jónak látok, de azért a csapásirány mégiscsak német-svájci!

    Amúgy nagyon jó hogy felhoztad mi az a munkakör ahol az ember nem droid és mégis szabad nagyon sokat gondolkodtam ezen, van 1-2 dolog ami szerintem alapvetően a szabadságra épül, de ez tény hogy nem túl sok ilyen munka létezik a világon, és ezek közül is a legtöbb nem kijárt ösvény. Alapvetően az a probléma hogy az ember a biztonságra törekszik, ezekben a munkákban pedig igaz ott a szabadság, de nincs biztonság. :) Necc. Kinek mi a fontos.

Új hozzászólás Aktív témák