Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Olajka02 #67 üzenetére

    Eddig tudtommal nem volt ekkora változás mint ez. Tulajdonképpen jöhetnek már elég korán olyan játékok, amik el se indulnak DX11-ben, mert képregényben futnának. Elvileg AOTS-nak is lesz egy nagyobb ilyen pályája, ez csak az ízelítő volt. Persze nem feltétlen AAA címekről beszélünk... Ilyen esetben lényeges az NV optimalizálása is, reméljük sikerül. Vagy esetleg következményképpen ki sem jönnek PC-re, mert sok erőforrást igényelnének.

  • kikikirly

    senior tag

    válasz Olajka02 #67 üzenetére

    Oké de szerinted az a mefelelő üzletpoltiika hogy csak a jelenre fejlesztünk,jövőre szarunk magasról,és inkbb pénz adunk a fejlesztőknek hogy a mi kártyáinkon fusson jól több játék.AMD legalább hosszútávon gondolkozik,számomra ez szimpatikus.Való igaz a végeredmény ettől még ugyanaz,de számora akkor is az AMD a vonzóbb,mondom ezt úgy hogy 4 hónappal ezelöttig csak Nvidia kártyám volt(legutóbb GTX780)és most vettem éltemben először AMD 290X-et.Vaciláltam hogy 970 vagy 290X legyen,árban pontosan ugyanannyiba kerültek,de úgy láttam hogy a DX12 miatt jóbban járok vele,meg azt is gondoltam hogy ideje személyesen megtapasztalnom hogy milyen egy Radeon kártya,hogyha legközelebb látok jó árban egy Radeont tudjam mi a különbség a 2 gyártó között.Nos mint láthatjuk hosszútvon a 290X a jobb választás.Meg aztán annak is fenntartom a lehetőségét hogy esetleg egyszer tényleg beérnek az AMD fejlesztések és elhúz az Nvidiától.Az Nvidia fejlesztési módszerétől sajnos nem várhat ilyesmit az ember.Ha rajtuk múlik minden évben megveheted a legújabb kártyát,és elmehetsz a picsá...

Új hozzászólás Aktív témák