Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz Abu85 #28 üzenetére

    A fejlesztőknek csúfolt egyedeket mióta érdekli az, hogy mi megoldás és mi nem? Kettő céljuk van:
    1. Eladni a játékot minnél több példányban
    2. Kényszeríteni a hardverfejlesztésre minnél eröltetettebben, de azért a penge élen táncolva, hogy ne boruljon ki a bili

    És most még istenes a helyzet, mert a 2 konzol azonos architektúrán pihen mind cpu mind gpu téren, sőt mindkettő apu stb..
    Azt azért szerintem még el sem lehetne várni, hogy optimalizáljanak egyik konzolra, másik konzolra, pc egyik architektúra, másikra is ez alaphangon 4 verzió és akkor hol vannak még a finomságok..
    Szerintem ezt senki nem fogja csinálni. :F

    Egon és most sajnáljam az nv vagy az intelt akik pont ugyanilyen, sőt piszkosabb és nagyobb csalásokban vettek részt mindig is..? Mi közöm van nekem vagy bárki másnak ehhez? A lényeg, hogy van dx12? van. Nvidia szereti? Nem szereti. Kész köszönöm, a többit a bíróság rendezi le, nem én. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz Abu85 #28 üzenetére

    Nvidiának is megfelel a portolt, mert ők előtte való nap kihoznak hozzá olyan kártyákat, ami jól viszi, valamint a játékkészítő is úgy oldja meg, hogy már úgy írja meg Xbox-ra, hogy annak a portja jó legyen Nvidián. Ezek a nagyobb címek esetében így lesznek, mert az elsődleges szempont mindenkinek a listáján, hogy Nvidián is jól fusson, AMD-n is, és Intelen is elinduljon, mert így mindenki potenciális vevő a játékukra.

    Az Oxide Games a weblapjuk alapján inkább azon lesz, hogy Nvidián a játék a nem látszó űrhajókat is kiszámolja a háttérben, de az még úgyis megfelelően fog futni.

    Szóval még mindig maradt a régi lemez. Nem kell aggódni. Mindenki happy.

Új hozzászólás Aktív témák