Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz Pantok #12 üzenetére

    kozmetikai DLC mindig az MMO játékok (meg mostmár a mobák) részei pedig a játékmenetnek abszolút része az hogy hogy néz ki a karaktered - különösen egy RPGben, és elzárni dolgokat igazi pénzfalak mögé nem fér bele.

    Szóval szerinted mindent full ingyen kéne adni? :F Szerintem meg inkább a skinek legyenek fizetősek, és maga a játék meg ingyenes!

    Más: Nem értem miért ilyen negatív a vélemény a DLC-ről. Plusz pénzért kapsz plusz dolgot a játékhoz. Az új pályákon / küldetéseken is dolgoztak a fejlesztők, ugyanúgy munka van belefektetve. Ráadásul sok esetben idővel ingyenesek lesznek ezek a DLC-k, gondoljunk csak a Dragon Age esetén a rengeteg exklúzív tárgyra, amit idővel ingyenesen elérhetővé tett a fejlesztő. Én egyébként a küldetéses DLC-kért sem fizettem külön a Dragon Age-nél. Megvettem 15$-ért az Ultimate Edition-t amazonon, ebbe benne van az összes DLC az alapjátékon túl.

    Szerk.: Ja és egyébként a winter forge -al olyan cuccokat csinálsz magadnak, amilyet akarsz a Dragon Age-ben, kinézetre és statra egyaránt, teljesen ingyen. A 2. részéhez is van hasonló mod, nekem ezekkel van tapasztalatom, de biztos vagyok benne hogy más játékhoz is vannak ilyen modok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák