Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Viktor81 #67 üzenetére

    Bár nem nekem címezted, mégis megszólítva érzem magamat. Egyrészt én nem osztottam Neked az észt, eszemben sem volt eldönteni helyetted, mire költsd a pénzed,
    vs
    Ezért mondom én: jó ezeknek a Suzuki !

    Mikor benéztem a topicba tudtam, hogy hiába OLED, ez is plazmával lesz tele... és tessék.
    Hiába írod attól még az ellenkezője jön le minden plazmás hsz-ből. LCD-s ember soha nem bizonygatta az mennyire istenkirályjó, max annyit mond, hogy "megfelelő" vagy, hogy a plazmának is vannak hátrányai.
    Mert ugye az is vicc amit FefeeX ír leegyszerűsítve, hogy minőséget csak plazmával kapsz. Ja. Mármint ha besötétítettél, mert anélkül minőségnek nem nevezném a képernyőn megjelenő foltot.
    Persze most direkt provokálok, de "A Minőség" definiálása elég felületes így. Vannak előnyök, hátrányok és - nem egyforma - igények, ennyi. A fogyasztás sem a fogyasztásról szól, tudja aki nem hülye. Meg ha nem érdekel akkor nem is egy eszközről szól. A vége soha nem +1-2e évente.
    A biciklis példám is régi. Én nem vennék 300k alatt... az "minőség". Mégis tudom, hogy ezzel én vagyok a helikopter és nem az a pár millió ember aki hülyének néz miatta.

    Hogy ON is legyen:
    Elhangzott a vastag pixelkeret OLED-en. Szvsz ez is olyan tétel ami annyira gáz, hogy kiüti a 0 feketét és végtelen kontrasztot nálam. Nagyon szarul néz ki... pedig a kontraszt... fenomenális képe lenne egyébként.
    Kérdés: Gyanítom ez vmi gond amit FHD-nál nem tudtak megoldani, 4k modelleknél vajon sikerült?

Új hozzászólás Aktív témák