Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor81

    senior tag

    válasz so_ha #97 üzenetére

    Szia !

    Újra leírom: nem látom, hol probáltam bárkit meggyőzni, neki mi a jó ! Kérlek idézd ! Összegeztem, miért halt ki egy technológia és miért nem terjed a másik.

    "Egyik ismerősöm úgy vett kameramann létére pana plazmát, hogy bejött a cégünkhöz, megnézte az éppen akkor futó SD adást az lcd tévén, és pár másodperc múlva azt mondta nekem, "na ezért veszek plazmát" ... no comment ... akkor sem válaszoltam." - jobb is, mert ebből látszik, hogy Ő értett hozzá. A plazma egyik legnyilvánvalóbb, számokkal nem mérhető előnye, hogy az SD adás sokkal jobban fekszik neki, mint a bármalyik LCD-nek. (ez a technológiából fakadó előny - ami amúgy érdekes módon hátrány) Mivel a hazánkban elérhető tartalomszolgáltatók max kb. 20 csatornát képesek "HD-ban" biztosítani, igenis releváns tényező.

    A jelzők, amiket felsoroltál nem a "plazmások" jó választásának elismerésére szolgáltak...

    Azt pedig már többen leírták, hogy akinél a TV azért megy, mert van otthon valaki, annak a szájából igenis hiteltelen a minőségi vitában bármilyen állásfoglalás...

    V.

    (#99) sb

    De örülök, hogy megjöttél...
    Sikerült összemásolni kettő különböző embernek szánt kettő különböző hozzászolásra adott valaszt ? Gratulálok ! Ezzel hol igazoltad, hogy én bárkit, bármilyen irányban megpróbáltam befolyásolni ? Jah, sehol... - de kötekedésnek pont jó lehetett volna.

    [ Szerkesztve ]

  • #72042496

    törölt tag

    válasz so_ha #97 üzenetére

    Légy szíves ne írj le olyanokat hogy "W/óra" vagy "kw/nap", ez súlyos képzavar. Alig tudtam kibogozni, hogy mit számoltál. A villamosenergia mértékegysége kWh (nyilván át lehet váltani ha úgy kényelmesebb számolni). A középső betű nagy, a többi kicsi. És külön írjuk a mérőszámtól. :(

    Az egyébként komoly, hogy ennyit kajált egy akkori plazma?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák