Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • so_ha

    senior tag

    Ha már plazma a minőség, akkor gondolom minden plazmás 5 misis high-end hifit is vett hozzá a teljes/igényes film élményhez?! Vagy van olyan, aki 500e-es autóba 2 misis hifit tesz ... akkor Ő hülye ... szerintem csak más mint az itt plazmázók (én sem tenném, de ettől még nem itélem el, ha másnak más a priorítása). A fentiekből kiindulva nem kellene híttérítő hadjáratot folytatni. Ne akarjuk már másoknak megmondani, hogy nekik mire van igényük, vagy pénzük, vagy egyszerűen mi a prioritás számukra.

    Én tudatos vásárlónak tartom magam (utána olvasok mindennek, mielőtt vásárolok), mégsem plazmát nézek, hanem 6 éve akkori csúcs LCD-t, de ettől még nem tartom igénytelennek magam, árban ez is volt annyi (vagy több), mint egy plazma. Úgy látom, az már nem is ember, akinél 1-2 óránál többet üzemel a tv ... nálunk napi 10 órát minden nap megy, mert többnyire háttérzajnak/rádióként is üzemel, többnyire számítógép mellett ülök, és páromnak is van egyéb dolga is.

    Ha valaki tudatosan vett valamit, akkor örüljön neki, és használja egészséggel, de ne érezze, hogy ezért hittérítőnek/észosztónak is kell lennie ... mint itt páran gondolják.

    Tecnológia: A BetaMax is sokkal jobb volt mint a VHS, de közelébe sem ér a 4K-nak. Annak idején győzőtt a tömeg igényeket kielégítő technológia (de nem a stúdiókban). Hogy autós hasonlat is legyen ... attól, hogy páran megtehetik, hogy Ferrarival járnak, nem csak a Trabant létezik, mint másik alternatíva a közlekedésre ...

Új hozzászólás Aktív témák