Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DemonDani

    addikt

    Igazából nem sok tesztet lehet látni, ahol lehúzták volna a sebesség miatt az inteles megoldásokat, és az üzemidejük is teljesen korrekt az ARM-os kivitelek mellett.

    Felhasználói szempontból valóban nem nagy jelentősége van ezeknek a dolgoknak, inkább csak azt mutatják a leírtak, hogy mennyivel jobb is lehetne még ez.

    Az ART-ról egyébként miért nem esett szó?

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • DemonDani

    addikt

    válasz Meridani #23 üzenetére

    Igen de egy találgatós cikket nem írok meg úgy, hogy nem is számolok ezzel, kiváltképp azt figyelembe véve, hogy már lehet is aktiválni, ha csak a fejlesztői módben is, és néhol kicsit még bénázik, meg korántsem teljes. De hamarosan jöhet az új Android, és ott már 90 %, hogy bevetésre kerül majd. A lényeg, hogy nem a távoli jövőről beszélünk, hanem teljesen kézzelfogható dologról, így azért minimum illett volna megemlíteni.

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • DemonDani

    addikt

    válasz Abu85 #26 üzenetére

    Miről beszélsz?

    "Derekasan helytáll mind a X2 In, mind pedig a Z2580 chipset, más kérdés, hogy azért a Qualcomm néhány megoldása még így is jóval előtte jár. Ettől még nem kell papírzsebkendőt ragadni, bizony a sebesség a Nexus szériával vetekszik. Lényegében bármit csinálunk a telefonon, azt a rendszer azonnal végrehajtja, rendkívül reszponzív és gyors a telefon. Játékokra ugorva sem csökken az élmény, még a most újdonságnak számító Asphalt 8 sem fektette meg a hardvert, így tapsvihar és örömujjongás élteti a készüléket." - MA, ZTE Grand X2 In - duplán Intelligens

    Az átlagos működési sebességre nem lehet panasz: az animációk folyamatosak, az alkalmazások gyorsan megnyílnak, a köztük történő váltás olajozott. Néhány program (ezek egytől egyig a natív fejlesztésű appok közül kerülnek ki) nem indul a telefonon az architektúrabeli eltérések miatt, bizonyos játékok (ilyen például a Temple Run) komoly akadásokra képesek, ám nagy vonalakban minden remekül elvan az Intel megoldásával. A szintetikus teszteken ennek ellenére több esetben is csúnyán alulmarad az Atom a konkurenciával szemben, így mi a pontszámok tanulmányozása helyett az alábbi videó megnézését javasoljuk. - MA, ZTE Grand X In - ha unod az ARM-ot (2012-ből)

    És ez csak két gyors példa hazai körből. Szóval nem a szutyok bencsmárk programokról beszélek, ha arról van szó, hogy teszt, hanem rendesen a tapasztalatokról, amit úgy gondolom, hogy objektíven le tudnak írni a tesztelők milliónyi mobil nyomkodását követően - illetve inkább csak remélem, mert ha nem, akkor komolyan fennáll a pályatévesztés lehetősége.

    Mellesleg, amit kiemelté forrás, ahonnan az összehasonlító teszt is át lett emelve, egy éves már.

    [ Szerkesztve ]

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

  • DemonDani

    addikt

    Egyébként félreértés ne essék, nagyon jó gondolat, hogy a rengeteg pénzből lehetne inkább támogatni a fejlesztőket, ezzel egyet is értek, de azért ennyire ez sem fekete vagy fehér, így is megvan annak a pénznek a helyet. Sokkal agresszívabban kellene fellépnie az Intelnek, és valami olyat kitalálni, amivel záros idő alatt pontot lehetne tenni ennek a végére. Nem az hogy pátyolgassuk a fejlesztőket... Szabja meg, hogy ennyit fizet, és helyezzen valahogy nyomást a fejlesztőkre, hogy tényleg úgy érezzék, hogy meg kell tenniük mindent azért, hogy a lehető legjobb legyen a teljesítmény. Ez persze megint csak egy álomvilágba illő elgondolás. Elég csak megnézni némelyik app milyen gyenge még ARM-on is, ahhoz képest, hogy alig csinálna valamit. ARM-ra se rakják össze rendesen, nem még x86-ra :(

    NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Új hozzászólás Aktív témák