Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz b. #59 üzenetére

    A 1080-ammal (és a leendő 3080-nal) nem férek bele egyik kategóriába sem. Akkor most velem mi lesz?

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

  • Kansas

    addikt

    válasz b. #59 üzenetére

    És mi lenne, ha esetleg nem attól függene, hogy ki kit véd vagy fikáz, hogy ki milyen párti, hanem attól, hogy az illető mit ír?
    Ha amit ír az igaz, akkor mi a frászt számít, hogy AMD vagy NV párti?

    Az agyamra megy már ez a lövészárkosdi, komolyan felüdülés egy full pártatlan GamersNexus vagy LTT videót megnézni, kommentek nélkül...
    Mielőtt félreértenéd, nem az a baj, hogy eltér az emberek véleménye, hanem az, hogy gyakran alaptalanok az érvek egyik vagy másik oldal mellett/ellen.
    A találgatóssal az igazából a bajom, hogy gyakran az ott szerzett értesülésre tényként hivatkozva vitázik a nép a tesztek vagy valódi hírek alatti kommentekben - egyébként besorolnám a "mindenkinek megvan a maga perverziója" kategóriába és tennék rá magasról - ami az idő java részében azért így is sikerül...

    Én azért továbbra is fenntartom a jogom, hogy a döntéseimben ne befolyásoljon az(egyébként valóban létező) AMD szimpátiám - legutóbb is Intel/NVidia laptopot(Legion Y540) vettem az AMD/AMD(ThinkPad E595 / MSI Alpha 15) helyett, mert azt találtam jobbnak.
    De ez ugye nem illik bele a képbe, hogy mindenki részrehajló...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák