Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz haddent #48 üzenetére

    Te sem érted igazán, hogy nem telepít mindenki a gépére debian -t. Nem rak össze magának mindenki pc -t. Nem számolgat mindenki fps -t....

    Ezek brand gépek, tehát drágák. Az én szemszögemből minden brand gép lehúzás, mert én megcsinálom magamnak. De nem várom el mindenkitől, hogy ezt tegye. Én összerakom magamnak a debian -t úgy, ahogy az aktuális feladathoz kell... de nem kell mindenkinek ezt tennie. Akik ilyen gépet vesznek, azok csak játszani akarnak. Mint a konzolosok. Ilyen egyszerű. Lerakják a pénzt ezét, bedugják a tv alá, bekapcsolják, és a steam fogadja őket.
    Ettől még lehet asztali gépük is, amin szintén ott a steam, most már függetlenül attól, hogy windows -t, vagy linux alapú os -t használnak.
    A valve -nek pedig ez így a jó... Ők most annyit tettek, hogy a nappaliba is kínálnak megoldást, amit a pc gyártók eddig nem tettek meg, valamint megtolták a játékos szekeret a linux alapú os -ek irányába is.

    Nem értem, hogy miért akarja ebbe a lépésbe mindenki belemagyarázni, hogy akkor a windows pc -ket valamilyen fajta támadás érte... :D Senki nem mondta, hogy mostantól nem lehet majd winodws 10 -en játszani, és a valve sem állított még csak hasonlót sem.

    94: Valóban. Játszhatsz egy pakli kártyával is :K

    Nem értem miért válaszoltad ezt... kifejtenéd?

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Új hozzászólás Aktív témák