Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zol01

    tag

    válasz elefant #45 üzenetére

    Ha jól emlékszem azért mert kifutott termék volt, mondtuk hogy szívesen megmentünk egy-egy darabot... de nem, használhatatlanná kellett tenni. S nekem ez hatalmas nehézségeket okozott, mert nagyon vigyázok az itthoni dolgaimra. :(

  • Tibacca

    csendes tag

    válasz elefant #45 üzenetére

    Én ugyan nem a Philipsnél, hanem a mellette lévő kiszállító cégnél dolgoztam (Geodis, majd DHL), de nálunk is előfordult, hogy át kellett vizsgálnunk több száz tévét, mert a hátulján (!), egy bizonyos részen nem mindegyiknél volt tökéletes a lakkozást (kb. háromból egynél). Ez nagyjából azt jelenti, hogy három-négy mm-es részen egy-két folt volt látható. A hibás tévék kamionszámra mentek a zúzdába. Nekünk is fájt a szívünk, hiszem a működésükkel semmi gond nem lett volna, szerintem a vásárók közül százból ha egy észrevette volna ezt a kis esztétikai hibát, ugyanakkor örültem, hogy a gyártó csak 100%-os készüléket enged az üzletek polcára. Első Philips termékem még '89-ből egy CD-lejátszós hifi, 25 éves és még mindig megy. Az érdekes az volt, amikor évekkel később az ilyen-olyan dvd lejátszók már nem tudták kezelni a karcos lemezeket, de ez mindent zökkenőmentesen megoldott. Dolgozói vásárban több terméket is tudtam vásárolni, magamnak és ismerősöknek is. Még egyikről sem hallottam semmi rosszat, mai napig működnek. Azóta nálam Philips a tévé, hifi, monitor, lámpa, még a sörnyitóm is! :)

Új hozzászólás Aktív témák