Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz lezso6 #171 üzenetére

    Nagy felbontásnál igazából az egér miatt kényelmetlen melózni. Nem is használok olyan szoftvert ami nincs gyorsgombozva ha nagy az asztal felbontása.
    Több monitoros asztalnál, ahol nincs ez a szemgúvadás, mert arányosan nő a panelfelület ott is azt utálom, hogy vagy beleteszek 6 kilómétert a patkányba fél óra alatt és már elkészül a vállam tőle, vagy azon kapom magam, hogy ott vagyok megfeszülve görcsben teljesen az Isten átka számítógép előtt az egész csuklóm oda, ülök mozdulatlanul és az agyonrahúzott egérrel operálok, mintha egy bombát hatástalanítanék, mert nyolcvanezer DPI-re fel van rántva és éppen csak a homlokom nem gyöngyözik és undorító.
    Á egyre jobban utálom az összes számítógépet. Egyre kényelmetlenebb dolgozni velük és jöttök ti. Az a generáció, akinek minél kényelmetlenebb annál jobb, vagy csak ezt mondják, de mindegy is mert a vége a "simán jó" én meg tök egyedül mondom, hogy jó a frászt jó. Dehogy jó! Nem jó! Ti meg de-de-de én higgyem el, hogy a felbontás az milyen jó.

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák