Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hypno skate

    senior tag

    A kedvenc vesszőparipám, ezért ide is leírom. Biztosan lesz aki egyetért velem és olyan is, aki szerint nem is vagyok ember ha ez a véleményem.

    Tehát:
    Számomra van egy olyan minőségi minimum, ami ha teljesül, nem hiányzik a jobb. Ez kb. a gyári DVD minőség 720 × 576-os felbontásban. Amikor pedig egy filmet nézek, és a történet követése helyett azzal kezdek el foglalkozni, hogy hú milyen jól néz ki, akkor egészen biztosan nem köt le, mert szerintem az egy rossz film.
    A 3D-t nem nekem találták ki, aki szereti legyen vele boldog.
    Nagyon szeretnék viszont egy nagyon nagy felbontású megjelenítőt, amit monitorként használhatok és egyszerre több nagyfelbontású tartalmat is megjeleníthetek ha akarok. Viszont miután úgy gondolom, hogy a hülyeségnek is van határa, türelmesen kivárom, hogy ne hatszámjegyű öszeget kelljen fizetnem érte.

    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

  • hypno skate

    senior tag

    válasz Tigerclaw #173 üzenetére

    Tiszta szerencse, ha a természetfilmjeid után nem jutsz el azokra a helyekre, mert az életben olyan szineket soha nem látnál. ;)
    De azért értem amit mondasz, még ha csak egy 6 éves 42"-os panasonic plazma tv-n nézem is amit éppen kiválasztok.

    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

  • hypno skate

    senior tag

    válasz gyulank #182 üzenetére

    A természetfilmek természetessége már ott megdől, hogy a pára okozta szürkeséget, homályt kiszűrik a felvételekből. Persze ez azért kicsit sem gond.
    Én egyébként nem a nagyobb felbontás ellen érveltem, hanem csak arra próbáltam célozni, hogy a felhasználói szokásaim - amik vagy találkoznak sokakéval vagy nem - nem igénylik azt. Persze elfogadom a jobbat, de nem áldozok a megszerzésére. És nem azért mert igénytelen vagyok, hanem mert ha szórakozni szeretnék, akkor a történetet figyelem és nem kép kvalitásait. Feltéve, hogy egy - korábban már megjelölt - minimum minőséget elér.
    És ha a plazmám - ami még csak nem is fullhd - behal, akkor nyilván a normális áron elérhető legjobb tv-t választom majd, de nem gondolom, hogy puszán az új technológiák megjelenése, terjedése váltásra kényszerítene.

    A vegetariánus ősi indián szó. jelentése: ''Béna vadász'' TELEFONSZÁMOM a profilomban

Új hozzászólás Aktív témák