Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz Joe-Soft #28 üzenetére

    Megnéztem az adatlapod, és mindent értek... ;] Látom súlyosan érint a probléma, joggal követelhetsz vissza pénzt az Inteltől... :P
    Nem vitatható, hogy nem szép húzás ez az Inteltől (ahogy a forrasztás vs. paszta sem). De azért érzésem szerint egy icipicit túl van lihegve a történet. Ahhoz, hogy gond legyen, elvileg (a cikk alapján) kettő tényezőnek együttesen kell fennállnia:
    1. bizonyos (nagy leszorítóerővel és -tömeggel) rendelkező hűtő van a procin,
    2. a tulaj szállítja a gépet.
    Annak ismeretében, hogy egyrészt a kiló közeli hűtéseket eddig is célszerű volt leszerelni szállításkor (ellenkező esetben szélsőséges szituációban akár az alaplap is kárát láthatta), másrészt érzésem szerint egyre kevesebben hurcolásznak asztali gépet (a LAN-partik leáldozóban, a neten tolja szinte mindenki; illetve sokaknak van notija), harmadrészt pl. én eddig is fektetve, megfelelően kitámasztva, puha anyagon szállítottam az álló házat (értelemszerűen hűtéssel felfelé, kvázi mintha fekvő ház lenne: kíváncsi vagyok, úgy is fennáll-e a probléma, vagy senem... :U), véleményem szerint egy pöttyet felfújt az ügy.
    Ettől még persze az lenne az ideális, ha a jövőben nem lennének hasonló problémák a procikkal.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák