Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomi84

    aktív tag

    na erre kiváncsi vagyok, gondoltak-e még a 8800Gt tulajokra. Bár szerintem ez a driver már inkább a GTX2x0 szériára lett optimalizálva.
    Bár ami inkább a gondom, hogy nem igazán látom benne azokat a komoly extra szolgáltatásokat. A dupla monitor SLi alatt szerintem nagyon jó ötlet, régen sokat szívtam 7950GX2-vel, hogy vagy mindkét GPU-t ahsználtam, vagy mindkét monitorom... :((( Persze az is igaz, hogy 7950GX2-t nem is támogatja ez a driver, tehát ott továbbra is fenáll ez a probléma :W
    De ezen kívűl mitől is második ősrobbanás? PhysX sli rendben, meg az is, hogy egy extra nv kártyát be lehet fogni csak fizika számítására. (szerintem ez sem nagy újdonság, amikor kijött az első physx-et támogato forceware több teszt is megjelent a neten, hogy 8/9800 kártya mellé betettek egy 9600GT-t csak fizikázni és már akkor is működött) szóval ezt magyarázza el nekem valaki.

    persze erről az egész nvidia physx-ről megvan a véleményem. Feltettem 8800GT-re, beállítottam driveben, hogy ezt a kártyát használja, bekapcsoltam és elindítottam a hozzá kapott techdemo-kat. Namost gpu terhelése semmit sem emelkedett, hőmérséklete sem, ellenben proci kapásból felugrott 50%-ra. Na ennyit a gpu-s fizikai gyorsításról...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák