Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz TTomax #99 üzenetére

    tudom-tudom, de itt most nem "csak" kiadott játékról van szó, hanem egy olyan játék-sorozat egyik tagjáról, ami már a kezdetek óta az ő fejlesztésük... számoljunk csak: nfs-ekből a hp2 a 6. rész volt... addig nagyon jó volt a sorozat... a 7-8 az undergroundok voltak... (ezek nekem spec annyira nem tetszettek) majd a 9. rész volt a mw, ami nagyon jól sikerült... aztán jött a carbon, pro street (10-11.), amik nem ütöttek szerintem nagyot és az optimalizálás sem sikerült jól... majd most a 12. rész az undercover... ami az emberek nagy részének hatalmas csalódás... nem akarom leírni az ea-t, de szerintem az van, amit korábban is leírtam: próbálnak a konzolosokra fókuszálni és kezdenek tenni magasról a pc-userekre... pedig a mostani hardverekben vannak akkora kihasználatlan erőforrások, hogy áll-potyogtató grafikát/fizikát és sérülési modelleket használhatnának lazán (eszement sebesség mellett persze)... az undercover meg úgy néz ki, hogy egy gef2-re és egy átlag p3-ra lazán lehetne jól optimalizálni... ennek ellenére úgy el van cseszve az optimalizálása, hogy egy 9600gt-n szaggat... nem akarok itt senkit sem sértegetni, de szerintem meg lehet érteni a mély felháborodásomat...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák