Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz Braddock #45 üzenetére

    Azzal,hogy a telefont,mint szart visszahívják,egyetértek.De hogy ez társadalmi érdek lenne,ráadásúl betiltásként aposztrofálva már kevésbé....Ez inkább a Samu érdeke a balhék,perek megelőzésére.Egyszerüen védi magát.
    Betiltani rengeteg dolgot lehetne-talán kellene is-,mint emberre,társadalomra veszélyest.Mondjuk ha már társadalmi szinten beszélgetünk pl a tv műsorok kb 80%-át ide venném.Az agymosást is lehet(ne) veszélyesnek nyílvánítani.
    Még annyit hozzá,hogy hordok magammal kést(bicska,a jogszabályok adta kereteken belül) pl.Buta és közveszélyes lennék?Le kellene adnom ezért?Hiszen alapvetően az is alkalmas emberi élet kioltására,még adott szituban véletlenül is.Mondjuk hozzá teszem,hogy az emberi hülyeséget,mint tényezőt kizárni sokmindenből nem lehet.De hallottunk már véletlen elsülő fegyverekről,kigyulladt autókról,karácsonyfa ízzókról...És azt hiszem ezt a sort a végtelenségig lehetne folytatni.Csak egyszerüen arányaiban talán kevesebb probléma van az ilyesmikkel,mint az adott telefonnal.Meg kissebb a hírverés körülötte........
    Amúgy meg azzal azt hiszem egyet kell értsek,hogy ami az enyém,azzal én rendelkezem...A rendőrnek sem engedem,hogy bele nyúljon az autómba vagy csak akár a hátizsákomba,míg erről hivatalos végzést nem mutat még a kapun sem vagyok köteles beengedni.Ezzel pusztán azt akarom írni,hogy a magántulajdont igenis meg lehet és kell védeni.
    A többi meg ebben a konkrét esetben-telefonra értem-inkább szólna esetemben a családom és az értékeim védelméről.Arra pont tennék magasról,hogy a fent nevezett cég mit akarna,ha szart sóznak a nyakamba.De ezt a döntést mindenkinek magának kell tudni meghozni.Ha valaki ragaszkodik hozzá,lelke rajta...

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák