Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz nord_ #19 üzenetére

    Lehet.
    Bár magam részéről nézni sem szeretem a videót, a fotók meg a lakás több pontján megtalálhatók nálunk. Meg gépen, neten, stb, szeretem visszanézegetni. Pl a telefonommal elég jó videókat lehet csinálni (az említett célra tökéletes, és a kamerával szemben ez mindig kéznél van!) - mégse nézem soha vissza őket. Egy panorámát, egy részletet inkább. Imádom a mozgást, a lendületet elkapni(svenkelni), egy pillanatot is belőle. Mind a természetben, mind autós eseményeken, mind bringaversenyeken. Persze, ez nem ugyanaz, tudom; de mások fotóit és videóit látva a gyerkőcökről sokkal jobban díjazom azt a pár jól sikerült képet, ami kirakhatsz a hűtőre, szobába, akárhova, mint végignézni x perc videót, ami relatív híg. Persze vannak olyanok is akik a képeket generálják tonnaszám gondolkodás és koncepció nélkül, az ilyen ismerőseim a képeket nem (sem) nézik vissza, csak gyártják, és majd 'egyszer'(soha) ki fogják válogatni.
    Ha nálam van a fényképező akkor azzal, ha nem, akkor a telefonnal szerintem bőven olyan videót tudok csinálni(stabi, kb 32-96mm veszteségmentesen 12/15mb bitráta, az elégséges dinamikáról és a kordában tartott zajról az 1/1,8" gondoskodik, zajszűrés 2 mikrofonnal), ami családi célra megfelelő; inkább az állókép részére próbálok gyúrni - ne csak nekem legyen egy emlék; próbáljak egy hangulatot, egy érzést visszaadni, ami _bárkinek_ mond valamit aki ránéz a képre.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák