Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz nyisziati #21 üzenetére

    Az is egy vélemény, hogy az USA hibásan mondott le a bizonyítékok egy részéről. Mint írtam született egy eredmény. Ennyi. Az az egyetlen tény a témában. Mindegy, hogy tetszik-e az eredmény vagy sem.

    A bizonyítékokkal nekem nem kell foglalkozni. Megtette azt az USA saját vizsgálata. A részleges tény pedig olyan, mint Trumpék alternatív tény bemondása. A valóságban a vélemény szinonimája.

    Tudtommal még nem módosult a korábbi vizsgálati eredmény. Továbbra is az a tényállás az USA részéről, hogy nem tudják bizonyítani a szándékosságot. Nagyon mindegy, hogy a saját hülyeségüktől, vagy azért, mert a telihold sugarai rossz szögből világítottak meg néhány papírt.

    Az utolsó bekezdésedben végre tök jól leírtad, hogy nem tudták bizonyítani a szándékosságot, tehát jelen pillanatban ez a hivatalos vizsgálat tényállása. Ezt írja a hír is. Minden más vélemény.

    Amire Kínával utalni próbálok neked, hogy állításod szerint a liberális hozzáállás az, ami az USA-t ilyen helyzetbe hozta. Én elfogadom ezt a véleményt, de a másik oldalon pont az a Kína mondható nem liberálisnak, amelyet éppen vádol az USA. Értem én, hogy a liberalizmus egy könnyű célpont, de jobb rendszert még senki sem talált nála.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

  • janeszgol

    félisten

    válasz nyisziati #21 üzenetére

    De te azt honnan tudod, hogy egy kétszereplős (már ez sem biztos) hatalmi játékban ki mit csinál? Te olyan magabiztosan állítasz mindent, mintha nálad összpontosulnának a dolgok.
    Mik azok a közvetett bizonyítékok?

    Lásd a Kaspersky ügyet. Ott sem állt ki Trump azt mondani, hogy bizony az oroszok azon a cégen keresztül csalnak-lopnak,hazudnak. Nem vádolhat meg egy országot csak azért, mert vannak "közvetett" bizonyítékok. Pláne nem ítélhet el.
    Pedig tudjuk, hogy sem az orosz, sem Kína nem az orleansi szűz.

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák