Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyisziati

    veterán

    válasz Abu85 #20 üzenetére

    Te jó ég.
    Erre mondják, hogy így születik a mustáros piskóta.
    A szakács kettőt lapoz a szakácskönyvben. :DDD

    Na akkor kezdjük boncolgatni a témát, mert látom, nagyon nem megy:

    1) "Az eredmény szempontjából mindegy, hogy mik voltak a bizonyítékok."

    Erre írtam, hogy a közvetlen bizonyíték csak 50 %. Vagyis ha a közvetettet ignorálod, akkor máris hamis a végeredmény.

    2)"Az USA vizsgálata nem tudta bizonyítani a szándékosságot. Ez a lényeg. Innentől kezdve ezt lehet említeni, mint tényt"

    Mivel a közvetett bizonyítékokat nem veszed be az egyenletbe, ezért ez egy részleges tény.

    3) "Az, hogy valakinek nem tetszett az eljárás, nem tetszik a liberalizmus, esetleg nem tetszik Kína... nos nem számít."

    NEKED.

    4)" Leírhatja a véleményét, "

    Ugye ez egy nyilvános fórum, szerintem innen indulunk.

    5) "hogy hülye az USA, "

    Ezt nem mondtam, csak azt, hogy a bizonyítási eljárásban - hibásan - lemondott a bizonyítékok feléről.

    6)"de nem változtat a vizsgálat végeredményén."

    Dehogynem. Erről szólt a második kommentem. Amit bizonyítottam is.

    7)"Kína egy példa, mert nem liberális hozzáállású ország. Te írtad, hogy nem liberális módon kell hozzáállni. "

    Ez most egy PERES ÜGY. Világosan elmagyaráztam, hogy Kína VÁDLOTT. Az USA pedig az ügyész, akinek bizonyítania kell a vádlott bűnösségét. De mivel lemondott a bizonyítékok feléről (a náluk alkalmazott liberális törvények miatt), így Kína meglóghatott a felelősségrevonás elől. Noha a közvetett bizonyítékok ellene szólnak.
    Ez a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák