Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz d@vee #5 üzenetére

    Hmm, most hogy mondod tényleg érdekesen hangzik, valóban inkább a minőség szó illene oda. De nem fogom már utólag átjavítani, így látszik talán, hogy fejlődök fogalmazásügyileg a jövőben.
    Szerencsére teljes lelki nyugalommal tudom fogadni a kritikát. :DDD

    Gdi: Elolvastad amúgy a cikket, vagy csak megnézegetted a képeket? :) Írtam, hogy az újabb egereket, amik jó szenzort, és ehhez normális firmware-t és MCU-t kaptak abszolút nem érdekli a minta. Az MX300, amelyik elfeküdt rajta 15 éves, és az első optikai szenzoros egerek családjába tartozik - mondjuk a Microsoft IME 3.0 szintén kb. annyi idős, és annak meg se kottyan.
    Nézz meg egy Xtrfy vagy Zowie padra ragasztott árcédulát. Ezekhez képest egyáltalán nincs túlárazva. És ha ez esetleg elkopna pár év alatt, akkor inkább Kodiak-nak adnám a pénzem egy ilyen padért cserébe, mint akármelyik rommá hype-olt gyártót, akik abszolút nem adnak jobb minőséget. :)
    Hidd el, hogy nagyon nem mindegy a felület. Vannak relatíve drága, de mégis rettenetesen gagyi egérpadok is. Persze egy koca gamer, vagy olyasvalaki, aki abszolút nem is játszik nyilván nem annyira fogja megérezni ezeknek a hátrányát.

    PS: Win 7-nél lejjebb már sajnos nincs rá támogatás. :P

    .LnB: Én nem hülyézném le magunkat. Szeretnénk a maximumot kihozni magunkból - gagyi cuccokkal nem feltétlen lehet. Kodiak-nak amúgy egy Getz nevű srác csinálta, fogalmam sincs, hogy ő milyen gyártóval hogyan áll kapcsolatban, de valóban jó munkát végeztek.
    Ezt a pólós dolgot nem tudtam, kemény lehetett. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • Vanir

    veterán

    válasz d@vee #8 üzenetére

    Oh, vannak akik erre is simán egyből neked mennének. :)

Új hozzászólás Aktív témák