Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CimbiX

    aktív tag

    Na ezen jot mosolyogtam, összessegeben tetszett. Na ez a Logout, legalabbis nekem. Nem azert, mert ez az iras annyira kiemelkedöen jo vagy rossz lenne- hanem azert, mert van benne fantazia, kreativitas, es ez egy IRAS. Nem "jaj de sz@r az eletem", nem "mentsük meg a fellabu es felkaru Pistiket, aki csak jatszani szeretne", nem "na most jol beszolok valakinek, nyalja ki mindenki ezzel egyetemben a...", erröl szo sincs. Ez egy iras, ami azert került ide, mert valaki szorakoztatni akar minket- egy irasnak itt szerintem ADNIA kell az olvasonak valamit, nem kiszivnia belöle.

    Most a "Változás"- hoz magahoz: itt-ott meg kicsit zavaros a fogalmazas, idezek:

    "Biztos csak rákönyökölt a távirányítóra, vagy lehet hogy nem." Itt a mondat masodik fele csak ugy log a levegöben, nincs befejezve.Ahogyan ezutan a szamot leirod, az is olyan semilyen, megfoghatatlan, biztos talalsz meg jobbat is ;-)

    Vesszöhibak vegig fellelhetöek (mondatközi vesszü, vesszö utani szoköz hianyai), ha meg egyszer atolvasod/atolvastatod, akkor itt is lehet meg picit csiszolni. Nem veszes a helyesiras egeszeben, de ha mar az iras maga ennyire rendben van, akkor itt se add alabb. Mondanam, hogy küldd el Viszlat baratunknak, szivesen kijavitja, de ö mar sajnos nincs itt a Logouton.
    Csak egy pelda: "rendbe hozta magát majd ,a (...)"
    Van, ahol negy pontvan a harom helyett :)

    Szerkeszdgesd meg egy kicsit, központozas, ilyesmi, es akkor meg boldogabbak leszünk.

    Üdv:

    Cimbi

    UI: jut szembe! Ha mar inkabb irodalmira fogtad a fogalmazast, akkor a "föhös" nevet is talan megkülönböztethetned a sajatodtol :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák