Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • polika

    senior tag

    válasz Abu85 #5 üzenetére

    Hát ha prémium kategória lenne akkor akár még hihető is lenne a magyarázat, de pl directx támogatásban és úgy technológiailag is összeségében per pillanat az nvidia az underdog, azaz nem igazán az almás sztorihoz hasonlít a szituáció, hogy extra (kitalált, patentolt, dizájnolt, esetleg lopott) fícsörök miatt prémium árat kér el a sznob közönségtől... 3-4 évvel ezelőtt sokkal fanatikusabbak voltak a vásárlók, akkor még tényleg a brand mellett elvakultan sokszor a featurek meg a valóság kizárásával döntöttek az emberek, de ez mostanára egyre jobban lecseng. Főleg azért mert ami régen a prémium kategória volt az manapság már a mainstream teljesítménynél elérhető, és a mainstreamnél a hit alapján történő döntés helyett inkább az ár/érték kerül előtérbe.

    Mindezt összevetve amíg nvidia nagyrészt a mainstream szegmensben akar brand alapján elszállt árakkal versenyképes lenni, szerintem kutyanehéz lesz nekik...engem nem győztek meg, nem tom mennyi balekot fognak, mert elég ezt az átnevezgetős játékot játszani még egy kis ideig és az elvakult fanok is áttnyergelnek a konkurenciához oszt brand építés helyett totál megzuhanás lesz a dologból.

    Szerintem :U

Új hozzászólás Aktív témák