Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz dabadab #9 üzenetére

    Mármint a frontlencse sérülése? Miért ne lenne az? Guglizz rá képekre, ha gondolod.

    T72: "Látom megint sikerült kétballábbal felkelni"

    Bal láb? Lehet. Stresszes meló? Lehet. Minden hírnél beírsz (akár többször is), és ezeknek nem kis része téves, irreleváns, félremagyarázó? Leginkább ez utóbbit valószínűsíteném :U

    "Rally, stb: nem kell hozzá magas IQ, hogy vki felfogja: mehet a homokvihar-kategóriába, ott se kizárólag vattapamacsok szaladgálnak."

    Ezzel megint magadat égetted be. ;] Látszik, hogy fogalmad sincs, miről beszélsz; mégis beszélsz tovább. :( Pedig már többen is rád szóltak, hogy floodolsz.
    Homokviharban nem több-tízgrammos éles kő- és murvadarabok repkednek nagy sebességgel. Ott a finom szálló por és homok az ellenség, ami ahova csak tud, beférkőzik, beragasztja vagy karcolja-csiszolja a mozgó alkatrészeket. Ellenben rallin pont a kerekek által a földből kiforgatott és nagy sebességgel kilőtt éles kő- és murva-darabok vannak. Murvás közúton, és terepmotorosokkal terepen is kaptam már ilyen darabokat, saját tapasztalatból tudom mondani, hogy ezeknek ám van ereje. Volt olyan darabka murva, ami a sisakon lepattintotta a vastag lakkrétegeket és festéket egészen az üvegszálig, az ereje a fejemet egy kicsit hátrarántotta. Pedig alig 50-nel mehetett előttem az autó, és annyival mentem én is. Kaptam már olyat szintén nyugis tempónál mellkasra, hogy vastag motoros bőrkabáton és alatta páncélon át is olyan volt, mintha valaki bebokszolt volna.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák