Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz UFO1 #366 üzenetére

    Nagyjából így gondolom én is. És igen, annak ellenére, hogy Dani, tényleg egy igazi sültgyökér, és sokszor akar valamit mondani, de nem sikerül neki, talán azért mert nem járt be az iskolába és nem tudja magát kifejezni, vagy a más okból, de rajta látszódnak az emberség jelei. Míg Dzsinán az a tipikus cigány viselkedést lehet felismerni, amitől előítéletes vagyok a fajtájával szemben. És ott a sok őszinte, egyenes ember, akik ahogy a másik kiteszi a lábát, máris fröcsögő szájjal kibeszélik a háta mögött. Ezért essen ki Aranada, ne azért mert túlsúlyos.

    Lehet, hogy taktikáznának páran, de sajnos hülyék hozzá. A szívből játék, mint siker nem biztos, lehet pár embernek pont az volt a taktikája, hogy így csinálja. A legutóbbi nyertes a mentális problémákkal küzdő lány meg mint kiderült csak azért nyert, mert ezrével küldték rá a kamu szavazatokat, szervezetten ment az e-mail cím gyártás, és a szavazás.

    Innét a monitor elől könnyen beszélek persze, de Vivi nem jól kezelte az esetet. Amikor megtörtént, akkor kellett volna lépni, és cselekedni. Ha feljelentést nem tesz, akkor bocsi, hogy ezt mondom, de önbíráskodni. Megkérni egy-két nagyobb férfi ismerőst, hogy most ők b@sszák meg a csávót, bor helyett egy kis vazelines baseaball ütővel, mert azért mégse vagyunk állatok. Ha akkor nem tette, akkor sem most kellett volna kitálalnia. És nem azért, mert mit szól hozzá a sok villalakó, hanem azért mert édes anyjának ez nagyon rosszul eshet, hogy így kell megtudnia ország-világ előtt.

    Én az ÉNB-ből nem láttam egy percet sem, fogalmam sem volt, hogy ki ez a Bálint. Nem tudom, hogy színészkedik e bent, vagy nem, hogy van e leosztott szerepe, de jelenleg azt mondom, hogy ő és Robi az aki kiemelkedik a mezőnyből. Sajnos nem nagy kihívás. Robira még külön kíváncsi leszek, abból a szempontból, hogy az előző két homárt, Greget, és Zsoltit utáltam. Ha Robit nem fogom, akkor őket sem azért utáltam, mert langyik, hanem mert gusztustalan módon játszottak.

Új hozzászólás Aktív témák