Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz GSPLR #186 üzenetére

    Egész életemben tiszteltem a nőket, de sokszor rá kellett jönnöm, hogy nem mindegyik érdemli ki. Mivel nem dübörög a topik, elmesélek egy esetet, amikor csúnyán csalódnom kellett.

    Mikor sofőr voltam, munkám kapcsán sűrűn jártam egy gödöllői raktárba, ahonnan infúziót szállítottam a baleseti kórházba. Pár raktáros srác volt, meg pár irodista nő, utóbbiak intézték a papírmunkát. A srácokkal barátságos voltam, a nőkkel kedves, udvarias.
    Az egyik srác targoncával hozta a raklap infúziót, az egyik ott ácsorgó nő ezt mondta neki, ennek bizonyára előzménye volt:
    "Ha felteszed a lábad a nyakamba, itt helyben leszoplak."
    Mondanom se kell, a targoncás leugrott a gépről és suta mozdulatokkal próbálkozott, de nem voltak eléggé rugalmasak az izületei. Én a helyében egy műanyag ládára álltam volna, hiszen nem volt kikötve, hogy az tilos.
    A lényeg az, hogy ezek után nehéz volt a nővel úgy bánnom, ahogy addig.

    A villabéli nőstények legalább nem játsszák meg, hogy tisztességesek, őszintén megmutatják, hogy milyenek, mennyit érnek.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák