Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz DrojDtroll #108 üzenetére

    Olyan ismerősöm nekem is van. Idősebbek már, aztán az XP-vel is még most ismerkednek, szólt a családfő a fiának, hogy szeretne Internetezni, bekötöttek egy 10-es Netmánia M-et, a fia pedig odaadott egy 2000-ben vásárol talán 500 Mhz-es de Celeron gépet, elsőnek 256 MB RAM-mal, amit tervbe volt véve, hogy 512-re feltornázik, de nem tudom már, hogy ez sikerül e. Az biztos, hogy borzalmasan lassú volt az XP is rajta, mert mondta, pont emiatt említette, hogy kellene bele még 256 MB RAM. Na egy ilyen konfigurációra korszerűbb Windows-t esélytelen, Linuxot meg megint, mert az XP-vel is alig boldogult, felhívott, hogy ezt vagy azt hol találja benne, meg mit hogyan lehet elérni. Az ilyen esetben érthető.

    A durva nem is ez, hanem az a felhasználó, aki erősebb konfigon, amin vígan futna a Windows 7, azon is XP-zni fog :D

    (#109) sz.balazs.95: A Firefox nyilatkozatával nem találkoztam, csak a Google által megfogalmazottal.

    (#110) DS39: Chrome-nál a posztomban leírt konfignál lényegesen erősebb gépnél is beköszöntött már a záróra. A fia egyik gépe, amit még én adtam el neki, így járt például a Chrome-mal:

    ASUS A7V8X-X LAN alaplap, AMD Athlon XP 2200+ Tbred, 1,5 GB RAM.

Új hozzászólás Aktív témák