Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    Kb. fél éve vettem egy Freeagent Go-t (tök ugyanazt ami a tesztben szerepel) és csakis szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. A sebesség általában 26-29MB/s között mozog, attól függően mit másolok. Az összeszerelés minősége megfelelő, ahhoz képest, hogy a netes videók szerint kétoldalú ragasztóval vannak egymáshoz illesztve a műanyag és a fém burkolati részek. Egyetlen negatívum, hogy Windows 7 alatt olykor nehéz eltávolítani (általában ha hosszabb ideig rajt hagyom a gépen, de nem használom). Ilyenkor a rendszer szerint használatban van az eszköz valami alkalmazás által, pedig valójában nincs. Egyelőre még nem jöttem rá miért csinálja. Sajnos a matt, fémes felület sem teljesen ujjlenyomatálló, bár megfigyelésem szerint inkább a pára/izzadtság hagy nyomot, nem a "zsír" (gondolom a test és a fémfelület közötti hőmérsékletkülönbség miatt). A port viszont kevésbé vonza ez a felület, mint a csillógós műanyag, ráadásul könnyen tisztítható (egyszerűen le lehet fújni róla)

    Még valami: én alapvetően nagyon elégedett vagyok a Western Digital merevlemezeivel, és a WD Passportokról is többnyire jókat hallottam. Viszont bátyám nemrég vett egy WD Passport Essential-t, és hát szörnyülködve vettem észre, milyen illesztési hézagok éktelenkednek a burkolati műanyagok között a lekerekített sarkoknál (nem tudom mennyire egyedi az eset). A csillogós műanyag meg már pár napos használat után is mocskosabb volt, mint az én Freeagent Go-m valaha is. És én pont emiatt választottam végül a Seagate-t a WD helyett!

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák